Mary Cohr

Péče o obličej


Čištění pleti | Hydratace | Mládí a pevnost | Nové mládí | Čistota | Výživa | Jemnost | Péče o oči | Zářivá krása | Shwite


Péče o tělo


Hydratace-exfoliace | Pevnost | Nové mládí | Štíhlost | Péče po depilaci


Péče o tělo


Posilující péče o mužský obličej


Mary Cohr Pevnostmary-cohr Esenciální oleje a zpevnění
S postupujícím věkem a únavou mají linie těla sklon ztrácet svou lehkost a pevnost, což je způsobeno ochabnutím elastické tkáně pleti.

Esenciální oleje představují výtečné řešení, protože přinášejí unaveným a ospalým buňkám ohromné množství energie. Jejich antistresové schopnosti navíc zlepšují cévní cirkulaci, a tím pádem i okysličení tkání.

Buněčná aktivita se zvyšuje a tkáně získávají zpět svou pevnost. Mimořádných účinků šalvějové esence je využito pro její výjimečné regenerační schopnosti.mary-cohr
Creme d´Essences Synergisantes
Energie esenciálních olejů dodává tělu život. Všechny buňky jsou probuzené a připravené vstřebávat účinné látky. Tuba, 200 ml. Exkluzivní patent Mary Cohr. Pro zvýšení účinku všech následně aplikovaných produktů nanášejte na dokonale čistou pokožku vždy před použitím další péče o tělo. Tento zázračný gelový krém vděčí za své účinky esenciálním olejům, které oživují každičkou buňku těla. Krém je dále vylepšen o obsah účinných aktivních látek, které odpovídají základním požadavkům na produkty péče o tělo: mají drenážní účinek, zpevňují, hydratují a zklidňují. Používejte ho samostatně nebo před aplikací tělového krému, jehož účinky tak znásobíte, a vychutnejte si okamžitě příjemný pocit. Krém nezanechává dojem mastnoty, pokožka se neleskne. Je patentovanou inovací Mary Cohr.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), Papadine, Caféisilane C, Phycol EC, Raffermine, Pentavitine, Lubragel.


mary-cohr
Défi Fermeté Confort
Získejte pevnější a pružnější tělo. Tuba, 200 ml Nanášejte po aplikaci krému Creme d´Essences Synergisantes, nejlépe večer na nejohroženější oblasti (vnitřní stehna, břicho, paže), případně ihned po sprše pro ještě povzbudivější účinek. Dokonale jemná textura Vás doslova „zabalí do svěžesti a pohodlí“ a zdokonalí Vaši siluetu. Účinnost esenciálních olejů se pojí se zpevňujícími účinnými látkami a společně přispívají ke zvýšené pružnosti tkání. Tento jemný, bohatý krém Vám přináší vše potřebné pro krásu a mládí pokožky. Doporučujeme pro rychlé zpevnění pokožky po porodu, dlouhodobém slunění, hubnoucích kúrách a v období zvýšené únavy.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), zázvor, vitamín C, Collalift, Raffermine, aloe vera, vitamín E.


mary-cohr
Gel d’Essences Défatigantes
Osvěžující účinek, okamžitá pomoc pro unavené a těžké nohy. Tuba, 200 ml Začněte od spodní části nohou (klenba chodidel, kotníky) a postupně nanášejte na všechna potřebná místa až do úrovně poloviny stehen. Gel lze nanášet i přes punčochy. Konec těžkým nohám! Dopřejte si pocit svěžích a lehkých nohou! Tento mentolový gel Vaše nohy okamžitě zahalí do dlouhotrvající intenzivní svěžesti. Pocit těžkých nohou a špatného krevního oběhu se vytrácí. Postupně získáváte zpět pocit pevných a lehkých nohou. Esenciální gel nepřináší Vašim unaveným nohám pouze odpočinek, ale také jemnost a hydrataci, a to kdykoliv během dne.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), Tritisol, Phylderm, pomerančová esence, indický kaštan, mentol, kafr, arnika.

Kosmetický salon - Yveta Parisová
Lidická 1718, 258 01 Vlašim
mobil: +420 775 66 02 33
YvetaParis@seznam.cz
www.Kosmetika-Parisova.cz

Kosmetický salon - foto 1 Kosmetický salon - foto 2 Kosmetický salon - foto 3 Kosmetický salon - foto 4