Mary Cohr

Péče o obličej


Čištění pleti | Hydratace | Mládí a pevnost | Nové mládí | Čistota | Výživa | Jemnost | Péče o oči | Zářivá krása | Shwite


Péče o tělo


Hydratace-exfoliace | Pevnost | Nové mládí | Štíhlost | Péče po depilaci


Péče o tělo


Posilující péče o mužský obličej


Mary Cohr Péče po depilaciDlouhodobá depilace, pomalejší růst chloupků, jemnost a šetrnost


Esenciální oleje a depilace
Esenciální oleje Vám přinášejí svou přírodní jemnost a výjimečné zklidňující a antibakteriální účinky. Jsou naprosto vhodné jako podepilační péče, zejména pro zklidnění po komplikovanějších depilacích. Esenciální oleje navíc usnadňují pronikání účinných látek, které jsou obsaženy v přípravcích zpomalujících růst chloupků.

Prodlužte období mezi 2 depilacemi o 1 týden! Metoda Dépil Plus přináší depilaci s dlouhodobým efektem!


Dépil Plus, sérum pro pomalejší růst chloupků Solbaine®, součást Papadinu rozkládá buňky u kořínků chloupků a zpomaluje jejich růst, citrusový výtažek zesvětluje chloupky a ty se stávají méně viditelné, polyoly hydratují pokožku a esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj) usnadňují pronikání a vstřebávání účinných látek. Toto exkluzivní sérum Mary Cohr čistí, regeneruje a zklidňuje pokožku.

mary-cohr
Depil Calm – Mléko zpomalující růst chloupků
Pro dokonalé pohodlí a zpomalení růstu chloupků mezi dvěma depilacemi. Tuba, 100 ml Tento jemný krém s velmi snadným použitím oslabuje chloupky, zpomaluje jejich růst mezi depilacemi a zároveň dokonale hydratuje* depilované partie. Zamezuje vzniku pupínků a červených skvrn. Při pravidelném používání Dépil Soin s obsahem Solbaďne®, prodlužuje interval mezi dvěma depilacemi. Díky svému vysoce jemnému složení okamžitě zklidňuje projevy podráždění po komplikovaných depilacích.
mary-cohr

Déopil Creme – Krémový deodorant zpomalující růst chloupků
Deodorant a krém pro zpomalení růstu chloupků s dlouhotrvajícím účinkem. Tuba s aplikátorem, 50 ml. Používán po depilaci podpaží nebo každý den, svěže a jemně parfémovaný deodorační krém Déopil Creme Vám poskytne okamžitý pocit svěžesti a jemnosti, který vydrží po celý den. Tato podepilační péče je víc než pouhý deodorant, je vhodná i pro nejcitlivější typy pokožky a výrazně zamezuje růstu nových chloupků. Chloupky postupem času slábnou a jsou světlejší. Balení v tubě s aplikátorem umožňuje jednoduché a hygienické nanášení, navíc nezanechává skvrny na oblečení.mary-cohr


Dépil Calm Zones Sensibles - Sérum pro okamžité zpomalení růstu chloupků
2 x 5 ml lahvičky Deodorant a antiperspirant ve spreji. Zamezuje pachu potu, zároveň nenarušuje přirozenou kožní mikroflóru. Bez aluminiových solí. Zároveň obsahuje látky pro zpomalení růstu chloupků po depilaci. Tento roztok nanášejte během dvou dnů následujících po depilaci, tedy jednu lahvičku denně. Pokožka bude čistá, zklidněná, růst nových chloupků se zpomalí. Během dvou dnů používání tato 2 séra obsahující Solbaine® působí na kořínky a zpomalují růst nových chloupků. Velmi účinná a zároveň jednoduchá péče.

mary-cohr


Déopil Spray
Deodorant a antiperspirant ve spreji. Zamezuje pachu potu, zároveň nenarušuje přirozenou kožní mikroflóru. Bez aluminiových solí. Zároveň obsahuje látky pro zpomalení růstu chloupků po depilaci.

Kosmetický salon - Yveta Parisová
Lidická 1718, 258 01 Vlašim
mobil: +420 775 66 02 33
YvetaParis@seznam.cz
www.Kosmetika-Parisova.cz

Kosmetický salon - foto 1 Kosmetický salon - foto 2 Kosmetický salon - foto 3 Kosmetický salon - foto 4