Mary Cohr

Péče o obličej


Čištění pleti | Hydratace | Mládí a pevnost | Nové mládí | Čistota | Výživa | Jemnost | Péče o oči | Zářivá krása | Shwite


Péče o tělo


Hydratace-exfoliace | Pevnost | Nové mládí | Štíhlost | Péče po depilaci


Péče o tělo


Posilující péče o mužský obličej


Mary Cohr HYDRATACE – EXFOLIACEEsenciální oleje a každodenní krása těla
Esenciální oleje jsou přírodní látky, které tělu dodávají pohodu a životní energii. Je to dárek, kerý nám nabízí sama příroda. Tyto oleje prospívají našemu tělu i pleti a zároveň nás uchvacují svou kouzelnou vůní. Při pravidelném používání tělových přípravků s esenciálními oleji zjistíte, že jsou pro Vaši pleť nejlepšími přáteli, a to pro jemnost, ochranu a čistotu, kterou jí přinášejí.

Několik každodenních doteků pro zachování velmi jemné pokožky. Nejen obličej, ale i tělo si zasluhuje neustálou péči. Pokožka těla je od přírody méně chráněna, a proto se snadno vysušuje. Oblečení a špatná péče mohou vysušení dále zhoršit. Pro zachování každodenní hladkosti a sametovosti Vaší pokožky pro Vás Mary Cohr vytvořila řadu čtyř výrobků pro dokonalou jemnost, jíž lze dosáhnout díky blahodárným účinkům fytoaromatických olejů.mary-cohr
Essences de Bain Aromatique – Aromatická koupelová esence
Koncentrovaná přírodní energie přinášející blahodárný účinek esenciálních olejů. Lahvička s dávkovačem, 150 ml Nalijte 5 uzávěrů pod tekoucí vodu o teplotě 37 °C a vytvořte si s pomocí vůně esenciálních olejů magickou a uvolňující atmosféru pro Vaši relaxaci. Ponořte se po náročném dni do koupele s esenciálními oleji a zhluboka se nadechněte... Aromatické esence přemění Vaši koupel v úžasnou chvilku dokonalé relaxace. Doporučujeme po svalové námaze a pro zklidnění rozdováděných dětí. Koupel barvy zelené laguny, která na pokožce nezanechává skvrny ani mastnotu.
Účinné látky: esenciální olej levandule, rozmarýnu a šalvěje.


mary-cohr
Soin Précieux a l’Huile d’Argan – Arganový olej
Mary Cohr vytvořila koncentrovanou hebkost pro pleť

Výživná, regenerační a hydratační péče, která dodá nekonečnou jemnost i těm nejnáročnějším typům pleti . Suchá pleť opět získá krásu a pohodlí. Je regenerovaná, hebká, hladká a pevná. Získá na pružnosti, jasu i na kráse. Arganový olej pochází z marockých pouští a pro své hydratační*, vyživující a regenerační účinky je po staletí uznávaným pečujícím olejem.
Každé ženě, která chce svou pleť „vyživovat“, může nabídnout také úžasné anti-age a antioxidační účinky, a to díky velmi vysokému obsahu vitamínu E.
* Hydratace svrchních vrstev pokožky


mary-cohr
Double Exfoliant – Dvojitý exfoliant
Výjimečná jemnost díky papáji a částečkám z bambusu. Tuba, 200 ml. Naneste na celé tělo a nechte působit aktivní látku Papadin po dobu 2 minut, v průběhu kterých věnujte svou péči oblastem se sklonem k tvrdnutí pokožky (lokty, kolena, paty...) –- jemně je masírujte. Poté tělo důkladně opláchněte. Využijte času stráveného ve sprše nebo v koupeli a udělejte si 1-2x týdně gomáž celého těla. Tento účinný exfoliant s posilující vůní citrusů se při kontaktu s vodou přemění na jemnou pěnu, která Vám umožní zbavit se jemně odumřelých buněk z povrchu pleti. Exfoliant působí na citlivou pokožku pomocí enzymu z papáji a zároveň využívá bambusových částeček k ošetření ztvrdlé kůže. Výsledkem je pokožka zbavená nečistot, připravená na péči s hloubkovým účinkem.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), částečky bambusu, enzym z papáji, alantoin, komplex Hydrosmose®, výtažek z heřmánku, máslo karité.


mary-cohr
Gel Douche aux Essences de Plantes – Sprchový gel s rostlinnými esencemi
Požitek ze sprchování a blahodárných účinků esenciálních olejů. Lahvička, 200 ml Naneste na vlhkou pokožku, jemně napěňte a poté důkladně opláchněte. Lze použít i jako pěnivá koupel nebo šampon pro rychlé umytí vlasů. Probuďte každý den své tělo povzbuzující sprchou s fytoaromatickými oleji! Lehká a bohatá pěna jemně čistí pokožku a zároveň respektuje její citlivost. Přírodní vůně esenciálních olejů přináší pocit okamžitého uvolnění a relaxace. Esenciální oleje kontrolují tvorbu bakteriální flóry a zajišťují po celý den deodorační účinek.Ideální pro celou rodinu.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), esenciální olej z čajovníku, výtažek z měsíčku, třezalky a heřmánku.


mary-cohr
Lait Douceur au Concentré d´Aloes – Jemné tělové mléko s výtažkem z aloe
Komfort, pocit pohody a jemnosti díky aloe vera. Lahvička, 200 ml Nanášejte každý den po koupeli nebo sprše na celé tělo, věnujte větší pozornost sušším oblastem. Pro dlouhodobé získání ještě jemnější a hedvábnější pokožky je nutné ji každý den hydratovat*. Toto bohaté a svěží mléko, obsahující koncentrát z aloe vera s výraznými hydratačními účinky, obalí Vaše tělo jemností a pocitem pohodlí, který Vám vydrží po celý den. Mládí a pevnost Vašeho těla se navrací den po dni.
Účinné látky: esenciální oleje (levandule, rozmarýn, šalvěj), komplex Hydrosmose®, bambucké máslo, tritisol, phylderm.
*svrchní vrstvy pokožkyKosmetický salon - Yveta Parisová
Lidická 1718, 258 01 Vlašim
mobil: +420 775 66 02 33
YvetaParis@seznam.cz
www.Kosmetika-Parisova.cz

Kosmetický salon - foto 1 Kosmetický salon - foto 2 Kosmetický salon - foto 3 Kosmetický salon - foto 4