Mary Cohr

Péče o obličej


Čištění pleti | Hydratace | Mládí a pevnost | Nové mládí | Čistota | Výživa | Jemnost | Péče o oči | Zářivá krása | Shwite


Péče o tělo


Hydratace-exfoliace | Pevnost | Nové mládí | Štíhlost | Péče po depilaci


Péče o tělo


Posilující péče o mužský obličej


Mary Cohr Nové mládíCellular Life Concentrate
Technický pokrok tohoto revolučního koncentrátu spočívá ve schopnosti obnovení buněčné aktivity a navrácení pleti schopnosti její přirozené samoregulace.

Vysoce účinný koncentrát je složen z prvků potřebných k životu buněk (20 aminokyselin, 14 vitamínů, 15 biologicky aktivních látek, 7 minerálních solí), jimž díky jedinečnému způsobu účinkování zajišťuje jejich růst, množení a dlouhou životnost.

Testy byly provedeny v nemocničním prostředí.mary-cohr Nouvelle Jeunesse
Díky dvojímu účinku na buňky i tkáň krém Nouvelle Jeunesse znovu obnovuje buněčné životní funkce a vyrovnává následky hormonálních změn. Jeho působením je pleť opět mladá, rozjasněná a září zdravím.

Tento krém má nejen výjimečné omlazující schopnosti, ale jeho aplikace je díky dobré vstřebatelnosti a rafinované vůni současně i potěšením. Vrásky den po dni postupně ustupují, Vaše pleť získává na pevnosti, tvář je zcela odpočatá a vypadá mladší.


mary-cohr Nouvelle Jeunesse Riche
Krém pro mimořádně náročnou pleť. Stimuluje buněčnou regeneraci a efektivně vyživuje pleť. Díky bohaté textuře snadno proniká do pleti a na jejím povrchu zanechává nemastný pudrový film, který okamžitě pleť vypíná a vyrovnává její tón. Vhodný pro všechny typy pleti.
mary-cohr Nouvelle Jeunesse Soleil – NOVINKA
Jedinečná příprava pleti na opalování a její regenerace při a po opalování. Před opalováním pomáhá aktivovat tvorbu melaninu a posiluje obrannou bariéru zvláště citlivé pleti.
V době vystavení se intenzivnějšímu slunečnímu záření pomáhá pleti zvládat hlavně první dny na sluníčku, zvyšuje její odolnost a neutralizuje negativní působení volných radikálů. Po slunění pleť regeneruje, zklidňuje a vyživuje.mary-cohr
Nouvelle Vie
obnovení buněčného mládí Vaší pleti
„Cítím, že má pleť ztrácí pevnost a pružnost, tváře jsou pokleslé a kontury obličeje nezřetelné. Vrásky jsou výraznější, pleť ztrácí vlivem hormonálních změn a únavy svěžest, je dehydratovaná, unavená, objevují se pigmentové skvrny. Přeji si vypadat znovu mladě a svěže.“

Pro všechny ženy, které chtějí zlepšit vzhled své pleti oslabené vlivem hormonálních změn (menopauza, těhotenství), či nadměrné zátěže, připravila Mary Cohr jedinečné řešení - kúru Nouvelle vie. Tato exkluzivní domácí péče navrací mladistvý vzhled díky 3 sérům přizpůsobeným jednotlivým fázím buněčného života.

Nouvelle Vie
Pro novou, pevnější, jasnější a hladší pleť za 3 týdny díky 3 fázím buněčného života. Každé sérum se používá po 7 dní, vždy večer, aby se mohlo vstřebat během noci. Právě v noci je buněčná činnost přirozeně zrychlená a pleť sérum lépe přijme. Jemná textura sér se na pokožce lehce roztírá a zanechává příjemně sametový pocit. Obnovuje buněčné mládí a odkládá stárnutí na neurčito.

1. Regenerace
Sérum de Naissance Cellulaire
Rostlinná placenta a výtažek buněčného života obnoví buněčnou regeneraci.

2. Posílení tkání
Sérum de Croissance Cellulaire
Fytohormony a výtažek buněčného života stimulují syntézu elastinových vláken a posilují tkáně.

3. Prodloužení životnosti buněk
Sérum de Longévité Cellulaire
Laminain a výtažek buněčného života chrání a prodlouží vitalitu pleti.


Kosmetický salon - Yveta Parisová
Lidická 1718, 258 01 Vlašim
mobil: +420 775 66 02 33
YvetaParis@seznam.cz
www.Kosmetika-Parisova.cz

Kosmetický salon - foto 1 Kosmetický salon - foto 2 Kosmetický salon - foto 3 Kosmetický salon - foto 4