Naše kosmetické služby v kosmetickém salonuSeznam kosmetických služebAromaterapie – 100% přírodní péče


Masáž, která se provádí esenciálními oleji a rostlinnými koncentráty, odvádí toxiny z lymfatického systému, čímž se pleť omlazuje zevnitř. Přesné dotyky prstů a okouzlující aroma příjemně uklidňují. Esenciální oleje jsou vloženy do gelově krémové nemastné textury, která zanechává pokožku jemnou a hebkou.Salonní péče přístrojem catio


Catio Vital- obličej
1.fáze
"Saunový efekt" hřejivé masky hloubkově odstraní nečistoty v mazových žlázách a vyplaví toxiny z potních žláz. Pokožka je dokonale čistá a připravena pro další péči.

2. fáze
"Ionizační efekt" přístroje zvyšuje pronikání protivráskového séra hluboko do pokožky. Následná modeláž výsledný efekt vypnuté pleti ještě umocní.


Catio Vital – oči
Ideální péče pro unavené oči, kruhy pod očima, těžká víčka a známky stárnutí očního okolí. Jemný tlak kulovité elektrody vytváří příjemný pocit osvěžení, zmírňuje překrvení očních víček a odstraňuje únavu. Pocítíte nesmírnou úlevu.


Catio Lift
Tato metoda umožní dosažení okamžitého liftingového efektu péče budete pozorovat úžasné výsledky! Budete si připadat ,,o deset let mladší“. Pleť bude pevnější pružnější. Efekt je docílen pomocí kulovitých elektrod umožňujících stimulaci svalů, obličeje a krku, využitím střídavého proudu s krátkými impulsy a nízkým napětím.


Beauté Lifting - lifting s mořským kolagenem
Trojí omlazení: vyhlazení vrásek, revitalizace a zpevnění
Během prvních deseti minut této péče Vám speciální korektor vrásek jakoby kouzlem vyhladí pleť. Tajemství spočívá v použití aplikátoru s kuličkou, která dodá koncentrované regenerační sérum s hloubkovým účinkem přímo do vrásky a zároveň ji masíruje, vyrovnává ochablé vazivo a tím vyplňuje rýhu vrásky. Poté kosmetička provede revitalizační a regenerační modeláž, která odstraní únavu a uvolní rysy obličeje. Po této příjemné chvíli uvolnění přichází velmi efektivní část péče - aplikace masky s mořským kolagenem, která působí jako lifting a modeluje i zpevňuje pleť. Po 20 minutách se maska sloupne z obličeje. Vrásky už budou jen vzpomínkou. Pleť si úžasně odpočine a viditelně omládne. Váš obličej bude jako vyměněný.


Catio Vital – posilující péče o mužský obličej
Pleť mužů je přirozeně odlišná od pleti žen. Proto vyžaduje speciální péči. Hloubkové čištění pomocí “sauna“ masky má výrazný čistící termický efekt. Díky CatioVital – ionizaci dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek. Speciální modelující masáž obličeje, krku a ramen pomocí esenciálních olejů přináší relaxaci a dodává energii.Salonní péče o tělo


SpA Aromatique
Díky blahodárným, zkrášlujícím a relaxačním účinkům esenciálních olejů přináší tato masáž tělesnou i duševní úlevu.Svěřte své tělo na jednu hodinu do vůní aromatických esencí. Péče je zakončena aplikací tělové masky, která se sloupává jako „druhá kůže“.


Mincer Acti-Aromatique
Zeštíhlující , drenážní a zpevňujícípéče s esenciálními oleji a solí z Mrtvého moře. Pravidelnou péčí dochází k odbourávání tuku a vody.


Lifting buste
Zpevňující a liftingová péče pro poprsí a dekolt s mořským kolagenem. Po jemné enzymatické gomáži je aplikována modelážní elastomaska s mořským kolagenem.Kosmetický salon - Yveta Parisová
Lidická 1718, 258 01 Vlašim
mobil: +420 775 66 02 33
YvetaParis@seznam.cz
www.Kosmetika-Parisova.cz

Kosmetický salon - foto 1 Kosmetický salon - foto 2 Kosmetický salon - foto 3 Kosmetický salon - foto 4